با توجه به پیشرفت تکنولوژی ساخت و ظرافت قطعات به کار رفته در گجت های قابل حمل، بروز مشکلاتی از قبیل از کار افتادن این قطعاتی مانند چیپ هارد، آی سی شارژ، قطعات مربوط به مدار آنتن و وایرلس و غیره اجتناب ناپذیر شده که موجب از کار افتادن برخی از امکانات گجت ها و بعضا خاموشی دستگاه می شود و با تعویض چیپ و آی سی های معیوب به راحتی می توان مشکلات به وجود آمده را رفع نمود.

لازمه تعویض چیپ و آی سی، مهارت، دقت و توان فنی مطلوب می باشد.در غیر این صورت میتواند باعث بروز مشکلات غیر قابل بازگشت برای دستگاه و موجب از کار افتادگی کامل آن گردد.از طرفی کیفیت قطعات مورد استفاده از جمله چیپ ها و آی سی ها و ابزار تعویض میتواند به بهبود عملکرد دستگاه کمک قابل توجهی مینماید.

از این رو مجموعه آریا پردازش در جهت رفع مشکلات به وجود آمده از قبیل از کار افتادگی انواع چیپ و آی سی در تبلت و گوشی های هوشمند با تکیه بر کادر مجرب و آموزش دیده، آمادگی خود جهت تعویض چیپ و آی سی اعلام می نماید.

 

هزینه دریافتی خدمات پیش از اقدام به تعمیر، توسط کارشناسان این مرکز به طور تخمینی برآورد شده و به اطلاع مالک دستگاه رسانده می شود تا در صورت تأیید مراحل مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه آغاز گردد.

لازم به ذکر است تمامی ابزار و قطعات مورد استفاده در این مجموعه بالاترین سطح کیفی را دارا می باشد.

 

                        تعویض چیپ و آی سی تعویض چیپ و آی سی تعویض چیپ و آی سی chip repalce       تعویض چیپ و آی سی تعویض چیپ و آی سی تعویض چیپ و آی سی ic replace