تعویض پورت و سوکت در گجت های قابل حمل امری اجتناب ناپذیر است و چه بهتر که به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد.خرابی پورت ها و سوکت ها، که موجب مواردی شامل عدم شارژ، دیر شارژ کردن، عدم اتصال به کامپیوتر به وسیله کابل در پورت و سوکت شارژ، عدم شناسایی سیم کارت، عدم شناسایی حافظه رم و همچنین مشاهده عدم ارتباط سایر پورت های دستگاه با لوازم جانبی را می توان نام برد که بعضا با قطع مدار های روی برد ( cut line ) استفاده از دستگاه دشوار تر خواهد شد.

استفاده از پورت ها و سوکت های اصلی و خاص هر دستگاه بهترین شیوه بر طرف کردن این نوع مشکلات می باشد و همچنین مدار کشی صحیح بین قطعه معیوب و برد دستگاه باعث به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن می باشد و از بروز مشکلات بعدی از جمله تداخل در مدارات مرتبط و بعضا از کار افتادگی بعضی امکانات جلوگیری به عمل می آورد.

مجموعه آریا پردازش با دار بودن کاملترین بانک پورت و سوکت های اصلی گجت ها جهت انجام خدمات تعویض پورت و سوکت اعلام آمادگی کرده و در خدمت شما می باشد.

 

هزینه دریافتی تعویض پورت و سوکت پیش از اقدام به تعمیر، توسط کارشناسان این مرکز به طور تخمینی برآورد شده و به اطلاع مالک دستگاه رسانده می شود تا در صورت تأیید مراحل مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه آغاز گردد.

لازم به ذکر است تمامی ابزار و قطعات مورد استفاده در این مجموعه جهت تعویض پورت و سوکت بالاترین سطح کیفی را دارا می باشد.

 

تعویض پورت و سوکت تعویض پورت و سوکت تعویض پورت و سوکت socket replace