تعویض تاچ و صفحه نمایش از دیگر خدمات ارائه شده توسط مجموعه آریا پردازش می باشد.امروزه گجت های قابل حمل از قبیل تبلت و موبایل با فناوری های پیشرفته طراحی و ساخته شده که موجب ظرافت و زیبایی هر چه بیشتر محصولات می شود.

از این رو یکی از شایع ترین مشکلات پیش رو، شکستگی تاچ و صفحه نمایش گجت ها می باشد.متاسفانه برخی از مراکز خدماتی از قطعات درجه یک و استاندارد استفاده نمی کنند که باعث بروز مشکلات متعدد در تبلت و گوشی شامل درست عمل نکردن تاچ، پرش تصویر، کیفیت پایین تصویر و بعضا از کار افتادگی تاچ یا صفحه نمایش می شود.

معیار های انتخاب تاچ و صفحه نمایش شامل مواردی از قبیل کیفیت، مقاومت، وضوح، اصالت، قیمت مناسب و غیره می باشد که با مد نظر قرار دادن آنها بهترین نتیجه و کیفیت حاصل می شود.

لذا انتخاب مرکز خدماتی معتبر جهت تعویض تاچ و صفحه نمایش امر بسیار مهمی برای جلوگیری از پیدایش مشکلات ثانویه می باشد.

مجموعه آریا پردازش آمادگی خود را جهت تامین و تعویض تاچ و صفحه نمایش انواع تبلت و گوشی موبایل، با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب اعلام می دارد.

 

هزینه دریافتی خدمات پیش از اقدام به تعمیر، توسط کارشناسان این مرکز به طور تخمینی برآورد شده و به اطلاع مالک دستگاه رسانده می شود تا در صورت تأیید مراحل مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه آغاز گردد.

لازم به ذکر است تمامی ابزار و قطعات مورد استفاده در این مجموعه جهت تعویض تاچ و صفحه نمایش بالاترین سطح کیفی را دارا می باشد.

 

     تعویض تاچ و صفحه نمایش تعویض تاچ و صفحه نمایش تعویض تاچ و صفحه نمایش blog 12    تعویض تاچ و صفحه نمایش تعویض تاچ و صفحه نمایش تعویض تاچ و صفحه نمایش 22222