بازیابی اطلاعات تبلت و گوشی یکی از تخصصی ترین امور در شاخه تعمیرات است که مستلزم دانش و ابزار منحصر به فرد می باشد.

امروزه اطلاعات نقش بسیار مهمی را در زندگی ما به خود اختصاص داده و همیشه در گجت های قابل حمل آنها را به همراه خود داریم.پرونده های کاری، عکس ها و فیلم هایی که برای ما لحظاتی را تداعی میکنند که قابل بازگشت نیستند، مستندات و بسیاری از داده های ارزشمند دیگر.

اما متاسفانه با بروز مشکلاتی از قبیل آسیب های فیزیکی، شکستگی، از کار افتادگی چیپ های هارد و غیره این اطلاعات از دسترس خارج شده و باعث بروز مشکلات متعددی می گردد.

مجموعه آریا پردازش با بهره گیری از بروزترین دستگاه ها و ابزار آلات بازیابی اطلاعات تبلت و گوشی حتی از چیپ های هارد سوخته توانایی باز گرداندن اطلاعات مهم شما را دارا بوده و آماده ارائه مشاوره جهت بازیابی اطلاعات از ذست رفته و خدمات رسانی به شما جهت سهولت هر چه بیشتر این امر می باشد.

در امر بازیابی اطلاعات باید به این موضوع دقت داشت که اطلاعات جدیدی که وارد دستگاه می گردند با جایگزینی اطلاعات از دست رفته، بازیابی اطلاعات را دشوارتر می نماید.

هزینه دریافتی بازیابی اطلاعات تبلت و گوشی پیش از اقدام به تعمیر، توسط کارشناسان این مرکز به طور تخمینی برآورد شده و به اطلاع مالک دستگاه رسانده می شود تا در صورت تأیید مراحل مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه آغاز گردد.

لازم به ذکر است تمامی ابزار و قطعات مورد استفاده در این مجموعه جهت بازیابی اطلاعات تبلت و گوشی بالاترین سطح کیفی را دارا می باشد.

 

بازیابی اطلاعات تبلت و گوشی بازیابی اطلاعات تبلت و گوشی بازیابی اطلاعات تبلت و گوشی data recovery