آنلاک تبلت و موبایل از جمله فعالیت های مجموعه آریا پردازش ایت که مستلزم تخصص و تجربه کافی می باشد.

امنیت اطلاعات از دیگر مسائل مهم برای اشخاص می باشد.دستگاه های قابل حمل این امر مهم را برا استفاده کننده سهولت بخشیده و به واسطه انواع روش ها از جمله رمز، الگو، تشخیض چهره و غیره امنیت اطلاعات شخصی شما را تضمین میکنند.

در بعضی مواقع به دلیل بروز اختلال در عملکرد سیستم عامل و یا خرابی قطعات مرتبط با امنیت این گجت ها، مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی به دستگاه و محتویات داخل آن به وجود می آید.

مجموعه آریا پردازش به واسطه دانش و تجربه چندین ساله در راستای بازگرداندن دستگاه بدون حذف اطلاعات با استناد بر مالکیت و حفظ حریم خصوصی، شما را یاری می نماید.

آنلاک تبلت و موبایل شامل حذف مواردی مانند رمز عددی، رمز حروف و عدد، پترن یا الگو، شناسایی چهره، شناسایی اثر انگشت، شناسایی صوتی، اکانت گوگل و غیره می باشد.

باید توجه داشته باشید که خدمات آنلاک تبلت و موبایل جهت حفظ حریم خصوصی فقط و فقط به استناد مالکیت دستگاه صورت می گیرد.در غیر این صورت مجموعه آریا پردازش از انجام این نوع خدمات ممانعت می نماید.

 

هزینه خدمات پیش از اقدام به تعمیر، توسط کارشناسان این مرکز به طور تخمینی برآورد شده و به اطلاع مالک دستگاه رسانده می شود تا در صورت تأیید مراحل مورد نیاز جهت آنلاک تبلت و موبایل آغاز گردد.

لازم به ذکر است تمامی ابزار و قطعات مورد استفاده در این مجموعه بالاترین سطح کیفی را دارا می باشد.

آنلاک تبلت و موبایل آنلاک تبلت و موبایل آنلاک تبلت و موبایل unlock